Sleva!
Svorka Brzdy Předek Levý Pro VW Audi 8E0615123A 66150035001 Vika Top Prodej
Původní cena byla: 955,12 Kč.382,05 KčAktuální cena je: 382,05 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Zjistěte více o produktu Svorka Brzdy Předek Levý Pro VW Audi 8E0615123A 66150035001 Vika
| Číslo dílu | 8E0615123A, 66150035001 |
|---|---|
| Technický stav | nový |
| SKU | VIK66150035001 |
| Výrobce | Vika |
| Název dílu | Svorka brzdy |
| Záruka | 12msc |
| Strana karoserie | levý předek |
| Značka | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Model | Několik modelů, Několik modelů, Několik modelů, Několik modelů |
| Výrobce dílu | Vika |
| Důležité informace | Číslo dílu obsažené ve shora uvedené tabulce musí být totožné s číslem Vašeho dílu, v opačném případě nebude fungovat správně. |
| OE čísla | 8E0615123A |
| OE čísla | 3A0615125A, 3B0615125, 3BD615123, 4A0615125A, 8D0615123B, 8E0615123A |
| OEM čísla | Vika 66150035001 |





