Sleva!
Rychlé Dodání Filtr Paliva Pro Audi 8K0127400A 11270913001 Vika
Původní cena byla: 282,29 Kč.112,92 KčAktuální cena je: 112,92 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Zjistěte více o produktu Filtr Paliva Pro Audi 8K0127400A 11270913001 Vika
| Číslo dílu | 8K0127400A, 11270913001 |
|---|---|
| Technický stav | nový |
| SKU | VIK11270913001 |
| Název dílu | filtr paliva |
| Záruka | 12msc |
| Značka | Audi |
| Model | Několik modelů |
| Výrobce dílu | Vika |
| Důležité informace | Číslo dílu obsažené ve shora uvedené tabulce musí být totožné s číslem Vašeho dílu, v opačném případě nebude fungovat správně. |
| OE čísla | 8K0127400A, 4G0201196K, 4H0201196J, 4L0201245, 8K0127400C, |
| OE čísla | 8K0201196, 8R0127400A, 8R0127400, 8R0201196H, 8T0127401A |
| OEM čísla | Vika 11270913001 |





