Sleva!
Ohřívač Originál Renault Koleos 27140JY10A Hit Sezóny
Původní cena byla: 3 196,10 Kč.1 278,44 KčAktuální cena je: 1 278,44 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Zjistěte více o produktu Ohřívač Originál Renault Koleos 27140JY10A
| Číslo dílu | 27140JY10A |
|---|---|
| Technický stav | nový |
| SKU | REN27140JY10A |
| Výrobce | Dacia, Renault |
| Název dílu | Elektrický ohřívač |
| Záruka | 12msc |
| Strana karoserie | předek |
| Značka | Nissan, Renault |
| Model | Qashqai, Koleos |
| Výrobce dílu | Dacia / Renault |
| Důležité informace | Pokud číslo hledaného dílu neodpovídá hledané dílu z naší nabídky, prosíme, abyste zadali identifikační číslo VIN, které se nachází v dokladech vozidla. |
| OE čísla | 27140JY10A |





