Sleva!
Novinka Napínač Pásku Pro VW Audi Seat Skoda 04L903315A 99031768801 Vika
Původní cena byla: 557,06 Kč.222,82 KčAktuální cena je: 222,82 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Zjistěte více o produktu Napínač Pásku Pro VW Audi Seat Skoda 04L903315A 99031768801 Vika
| Číslo dílu | 04L903315A, 99031768801 |
|---|---|
| Technický stav | nový |
| SKU | VIK99031768801 |
| Výrobce | Vika |
| Název dílu | Napínač hnacího řemene |
| Záruka | 12msc |
| Značka | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Model | Několik modelů, Několik modelů, Několik modelů, Několik modelů |
| Výrobce dílu | Vika |
| Důležité informace | Číslo dílu obsažené ve shora uvedené tabulce musí být totožné s číslem Vašeho dílu, v opačném případě nebude fungovat správně. |
| OE čísla | 04L903315A |
| OE čísla | 04L903315B, 04L903315K |
| OEM čísla | Vika 99031768801 |





