Sleva!
Novinka Chladič Inercoolera Pro VW Seat Skoda 6Q0145804A 11450840901 Vika
Původní cena byla: 1 618,42 Kč.647,37 KčAktuální cena je: 647,37 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Zjistěte více o produktu Chladič Inercoolera Pro VW Seat Skoda 6Q0145804A 11450840901 Vika
| Číslo dílu | 6Q0145804A, 11450840901 |
|---|---|
| Technický stav | nový |
| SKU | VIK11450840901 |
| Výrobce | Vika |
| Název dílu | Chladič vzduchu – mezichladič |
| Záruka | 12msc |
| Značka | Seat, Skoda, Volkswagen |
| Model | Několik modelů, Několik modelů, Několik modelů |
| Výrobce dílu | Vika |
| Důležité informace | Číslo dílu obsažené ve shora uvedené tabulce musí být totožné s číslem Vašeho dílu, v opačném případě nebude fungovat správně. |
| OE čísla | 6Q0145804A |
| OE čísla | 6Q0145804G, 6Q0145805A |
| OEM čísla | Vika 11450840901 |





