Sleva!
Ložisko Kola Zadek Nový originál 432024EA0A Renault Kadjar 4×4 Ověřený
Původní cena byla: 6 039,93 Kč.2 415,97 KčAktuální cena je: 2 415,97 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Zjistěte více o produktu Ložisko Kola Zadek Nový originál 432024EA0A Renault Kadjar 4×4
| Číslo dílu | 432024EA0A |
|---|---|
| Technický stav | nový |
| SKU | REN432024EA0A |
| Výrobce | Renault |
| Název dílu | Ložiska kola |
| Záruka | 12msc |
| Strana karoserie | zadek |
| Značka | Renault |
| Model | Kadjar |
| Výrobce dílu | RENAULT |
| Důležité informace | Pokud číslo hledaného dílu neodpovídá hledané dílu z naší nabídky, prosíme, abyste zadali identifikační číslo VIN, které se nachází v dokladech vozidla. |
| OE čísla | 432024EA0A |





