Sleva!
Ventilátor MITCHELL 150mm 24V na přísavku Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 587,00 Kč.234,80 KčAktuální cena je: 234,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Praktický ventilátor s robustní konstrukcí.
Napájení 24 V ze zásuvky autozapalovače. Ventilátor disponuje dvěma rychlostmi a díky kulovému kloubu je snadné větrák natočit prakticky jakýmkoliv směrem.
Ventilátor je vybaven silnou přísavkou pro jeho snadné a důkladné upevnění. Vyniká tichým chodem a nízkou spotřebou proudu.
| Technická data | |
|---|---|
| průměr ventilátoru | 15 cm |
| hloubka ventilátoru | cca 11 cm |
| napájení | 24 V = |
| příkon | 12 W |
| konektor | autozásuvka 24V |
| počet rychlostí | 2x |
| akustický tlak | 50 dB |
| délka napájecího kabelu | 220 cm |





