Sleva!
Akce Chladící box 24L 12/230V
Původní cena byla: 1 795,00 Kč.718,00 KčAktuální cena je: 718,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Chladící box může být napájen běžně 12V či doma ze zásuvky 230V, kde navíc může být regulován maximální výkon, či zapnut režim Eco.
Díky automatické regulaci chlazení budou potraviny vždy zachovány chlazené. Pro upevnění za jízdy, je chladnička opatřena úchytkami pro běžné bezpečnostními pásy, je tedy pevně fixována přímo na sedačce.
Víko je uzpůsobeno tak, aby se do chladícího boxu daly umístit dvě pet láhve.O chladničce nebudete prakticky vědět díky tichému chodu 40dB.
| Technická data | |
|---|---|
| napájení | 12V= ; 230V~ |
| příkon | 12V: 48W; 230V: 70W |
| energetická účinnost | A++ |
| chlazení | 17°C pod okolní teplotu (při 25°C) |
| hlučnost | 40dB |
| vnitřní objem | 24 L |
| vnitřní rozměry | 33 x 22 x 27 cm |
| vnější rozměry | 39 x 29 x 40 cm |





