Sleva!
Spínač Pedálu Spojky Originál Trafic III Vivaro NV300 2532500Q0A Akce
Původní cena byla: 287,96 Kč.115,18 KčAktuální cena je: 115,18 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Zjistěte více o produktu Spínač Pedálu Spojky Originál Trafic III Vivaro NV300 2532500Q0A
| Číslo dílu | 2532500Q0A |
|---|---|
| Technický stav | nový |
| SKU | REN2532500Q0A |
| Výrobce | Dacia, Renault |
| Název dílu | Spínač pedálu spojky |
| Záruka | 12msc |
| Značka | Renault |
| Model | Trafic 3 |
| Výrobce dílu | Dacia / Renault |
| Počet pinu instalační zásuvky | 2 |
| Důležité informace | Pro tento model auta existují díly v různých parametrech. Abychom mohli vybrat vhodný náhradní díl, prosíme, abyste zadali identifikační číslo VIN, který naleznete v dokladech od vozidla. |
| OE čísla | 2532500Q0A 253255192R |





