Sleva!
Hnací Hřídel Pravý Nový originál 391005HA1A Renault Koleos 2 Ihned K Objednání
Původní cena byla: 7 283,91 Kč.2 913,56 KčAktuální cena je: 2 913,56 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Zjistěte více o produktu Hnací Hřídel Pravý Nový originál 391005HA1A Renault Koleos 2
| Číslo dílu | 391005HA1A |
|---|---|
| Technický stav | nový |
| SKU | REN391005HA1A |
| Výrobce | Renault |
| Název dílu | hnací hřídel + kloub |
| Záruka | 12msc |
| Strana karoserie | pravý předek |
| Značka | Renault |
| Model | Koleos 2 |
| Výrobce dílu | RENAULT |
| Důležité informace | Pokud číslo hledaného dílu neodpovídá hledané dílu z naší nabídky, prosíme, abyste zadali identifikační číslo VIN, které se nachází v dokladech vozidla. |
| OE čísla | 391005HA1A |





